nieuwsbrief 5

5 juli 2022

Beste ouders / verzorgers van onze leerlingen,

Het is al bijna zomervakantie. We merken dat de kinderen wat moe beginnen te worden en veel zin hebben in vakantie! Maar voor het zover is, is het belangrijk het komende schooljaar alvast goed voor te bereiden. Om u daarin mee te nemen stuur ik u deze nieuwsbrief over onze laatste schoolweken en over wetenswaardigheden over de vakantie en het nieuwe schooljaar:

Over de laatste twee schoolweken:

Aanstaande donderdag 7 juli is er vanaf 17.00 uur weer ons Sterrenpleinfeest, waarvoor u allen van harte bent uitgenodigd!

De dag daarna, op vrijdag 8 juli is er een margedag. De kinderen zijn dan vrij en wij werken op school aan een zorgvuldige overdracht van alle kinderen naar hun nieuwe juf/meester. 

In de laatste schoolweek is er op dinsdagavond  12 juli de musicalvoorstelling van groep 8 voor de ouders van groep 8. De kinderen zijn al een poos vol enthousiasme bezig met de voorbereidingen en hebben daar veel plezier bij. De musical start om 19.30 en er is inloop vanaf 19.00 uur. De leerlingen van de andere groepen kunnen de musical onder schooltijd zien.

Dan hebben alle groepen een eigen manier om nog iets gezelligs te doen met de kinderen. U wordt hier door de leerkracht over geïnformeerd. De kinderen gaan ook al even op bezoek in de groep waar ze volgend schooljaar zitten. Deze wisselochtend vindt ook plaats in de laatste schoolweek. 

 

De vakantie:

De kinderen hebben vakantie vanaf vrijdag 15 juli (margedag, waarin wij de inrichting op school klaar maken voor het nieuwe schooljaar) tot maandag 29 augustus. In augustus starten alle groepen met de gouden weken waarin we investeren in kennismaking, groepsvorming en veiligheid in de klas. Het is erg belangrijk dat alle kinderen dan aanwezig zijn.

In de zomervakantie stappen wij met ons leerlingvolgsysteem over van Esis naar ParnasSys en dat betekent dat communiceren met de school via de mail in de vakantie niet lukt via MijnSchool. Verwacht u in de vakantie contact met iemand van school te willen, noteer dan aub zijn/haar mailadres of telefoonnummer. Als er echt een noodgeval is kunt u mij altijd mailen op m.slijpen@b-bekkers.nl, dan zorg ik dat uw bericht op de juiste plek terecht komt. 

 

Vertrekkende en nieuwe collega's:

Dan moet ik u meedelen dat meester Jeroen en juf Lobke beiden een nieuwe baan hebben gevonden bij Stichting Marenland en na de zomervakantie niet terugkeren op onze school. De kinderen van 7A zijn hier al over op de hoogte gesteld en ons team neemt vrijdag aanstaande afscheid van ze met een lekker etentje. 

Ook verwelkomen we wat nieuwe collega's. In groep vier komt juf Yentl twee dagen naast Leónie werken en als klassenassistente zal hier juf Anke werken naast juf Cheryl.  In groep 5 zal juf Esmee als klassenassistente werken en in groep 6 is meester Marten een dag leerkracht (LIO). In de schakelgroep zal juf Evie terugkeren. Zij deed de schakelgroep ook verleden jaar.  Het totale rooster kunt u hieronder lezen:

 

Rooster schooljaar 2022-2023

Kleuters: 

 • 1/2 Vlinders: alle dagen juf Britt
 • 1/2 Muizenhuis: ma,di,wo Mieke en do en vr Riet
 • Juf Misra is hier 5 dagen in de week onderwijsassistente
 • juf Evie doet de schakelgroep

 

 Groep 3:

 • maandag t/m donderdag juf Miriam
 • vrijdag juf Tine
 • meester Edwin is hier 5 dagen per week onderwijsassistent 
 • juf Marije helpt als vrijwilligster

 

Groep 4:

 • Yentl is de juf van deze groep op maandag en dinsdag
 • de rest van de week heeft deze groep juf Leónie
 • Juf Anke en juf Cheryl zijn onderwijsassistentes

 

Groep 5:

 • alle dagen van de week is Medine leerkracht van deze groep
 • alle dagen van de week is Esmee onderwijsassistente
 • juf Jelleke assisteert op 3 dagen in de week
 • (na de kerst komt juf Marieke drie dagen terug en zal juf Medine minder voor de groep staan omdat ze dan naast leerkracht ook IB-er wordt)

 

Groep 6:

 • juf Ingrid staat hier op alle dagen behalve de woensdag
 • op woensdag staat meester Marten (LIO) hier 
 • alle dagen is juf Maud leerkrachtondersteuner

 

Groep 7:

 • maandag t/m woensdag staat meester Lars voor groep 7
 • op donderdag en vrijdag is Mirjam leerkracht voor groep 7
 • vier dagen per week is juf Merel onderwijsassistente

 

Groep 8:

 • meester Rico en meester Jordy doen deze groep samen en werken beiden alle dagen van de week

Voor de bovenbouw is er nog voor 3 dagen extra assistentie aanwezig voor RT.  
           

Tenslotte:

Ik wens iedereen alvast een fijne en gezellige zomerperiode toe en hoop u allemaal na de zomer uitgerust en gezond terug te zien.

 

Vriendelijke groeten namens het hele team,

Marion Slijpen     

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.